Інтернет магазин Moika.com.ua - є офіційним магазином кухонних мийок та змішувачів торгової марки "GALATI" ( galati.com.ua )

Магазин МОЙКА працює безпосередньо з перевіреними імпортерами та виробниками, ми продаємо тільки офіційний товар. Ви можете бути впевнені у справжності представленого в інтернет магазині товару .

Серед наших партнерів такі лідери світового ринку кухонних мийок та сантехніки як Galati, Franke, Grohe, Hansgrohe, Marmorin, GRANADO, Blanco та інші.  Мільйони покупців по всьому світу вже вибрали для себе товари цих брендів, за їхню якість та надійність. 

На сторінках представлена, мийки з нержавіючої сталі та гранітні мийки, товари для кухні, для ванни та душової кімнатизмішувачі та опалення інше від світових брендів.

Асортимент товарів для кухні постійно змінюється, але намагаємося оперативно підтримувати актуальність позицій.

Для повної впевненості, після Вашого замовлення, наш менеджер зв'язується з Вами у повідомляє актуальну наявність і підтверджує готовність до відправки товару, обраним Вами способом!

Якщо в нашому інтернет магазині ви не знайшли те, що шукали, зателефонуйте менеджерам по телефонам 099 103-40-63093 789-20-05 і ми обов'язково вам допоможемо.